Gurgie
Image Unavailable
Gurgie 2013

Gurgie (znany również jako Vikuserro), to bardzo ważna postać dla wielu społeczności. Jest twórcą takich postaci jak Fajna Laska, Sowa znana z filmów, oraz wielu innych rozbudowanych postaci. Duchowy opiekun Kulka. Osoba zaburzona emocjonalnie i rozwojowo.

Twórczość i działalność

Twórca Gurgosusa, Przygód Fajnej Laski oraz Gurgorecenzji.

Działalność społeczna

Głownodowodzący tego wiki. Niegdyś prowadził serwer minecrafta, najpierw dla siebie, Yasia, kilku znajomych oraz dziesiątek randomów, potem to samo ale przy okazji dla arhn.eu. Członek forum rdzawka.

Filmotwórstwo

Twórca ponad setki filmów.

Pisarstwo

Twórca arcydzieła o nazwie Serwer z osiedla Mickiewiczów.

Inne

W wolnym czasie studiuje za zamkniętymi drzwiami swojego pokoju alchemię.
Jest autorem Gurgorecenzji, oraz innych serii na jego kanale youtubowym.

Historia banów: Minecraft

Na forum Mycraftu, gdzie był Vipem (wspierał finansowo ich serwery) oraz starym graczem na ich serwerach, dostał męczeńskiego bana za ułatwienie dostępu potrzebującym do serwera Minecraft, włączając offline mode na reklamowanym na ów forum serwerze.
Następnie dostał bana od Hellixa bądź jednego z jego ludzi, za zbyt oryginalny styl budownictwa i bohaterski bunt przeciwko nim(połączony z zamachem).
Zbanowany przez Falkę na jej realmsowym serwie za budowanie ludzików z gliny.

Historia banów: TES3MP

Gurgie został zbanowany przez admina Jiub na serwerze "Nerevarine Prophecies", największym serwerze Morrowindowym za zbyt skrupulatne szukanie i używanie glitchy na serwerze. Gurgiemu zostało albo granie kopią swojej serwerowej postaci na singlu, albo granie na innym serwerze albo znalezienie sobie czegoś lepszego do roboty.

Historia banów: reszta

W życiu dostał kilka banów, był czasami też wyszydzany i atakowany. Na forum pokemon vallhalla otarł się o bana, a wszystko się zaczęło tym że po 24 godzinach bez odpowiedzi napisał w pokemonowym quizie. Jeden z moderatowów Zelari, moderujący określone działy, warnował Gurgiego za "przewinienia" z innych działów warnując zdrowe posty.
Dostał także bana na Arhn.eu, z osobistych pobudek grema na 48 godzin.
Zbanowany na serwerze Morrowinda Nevearine Prophecies za zbyt dokładne szukanie bugów i nie raportowanie ich w czas.
Inne bany to bany wynikłe z inkwizycji oraz inne, niewyjaśnione przypadki.

Relacje

Piosenka o Gurgim:
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License