Banowa Inkwizycja
Logo%20inkwizycji.gif

Informacje

Specjalna organizacja zbanowanych, inspirowana przedsoborową Inkwizycją, służąca działania na rzecz dobrobytu wszystkich zbanowanych na forach internetowych i nie tylko.

Lista operacji Inkwizycji

1. Forum Rodziców - brak wyników do tej pory (uczestniczyli: MrYasiuPL, Gurgie)


2. Forum owczarków belgijskich - ban inkwizytorów, kompletna kasacja kont i tematów, cenzura (uczestniczyli: MrYasiuPL, Gurgie)


3. Forum piłkarskie igol.pl - brak wyników do tej pory Temat gdzieś zniknął. Banów na inkwizytorach nie było, jednak nie udało się dowiedzieć wszystkiego o banowaniu. Wiadomo tyle, że istnieje temat w którym ludzie mówią o tym kogo zbanować i za co. (uczestniczyli: MrYasiuPL, Gurgie)


4. Forum zielarskie - forum puste, brak spodziewanych wyników nawet w przyszłości. adres: forumzielarskie.pl (uczestniczyli: MrYasiuPL, Gurgie)


5. Forum fanów Justina Biebera - Forum jest przyjazne wszystkim i nie wzbudziło zastrzeżeń inkwizycji. banuje użytkowników wierzących w inne prawdy niż ta jedyna. Każdy antyfan Bimbera był banowany. adres: jbieber.fora.pl (uczestniczyli: MrYasiuPL, Gurgie)


6. Forum UC! - Forum nie lubi zbanowanych jednak na tamtym forum nikt nie dostal bana pozytywny -. adres: uc.greenek.com/forum (uczestniczyli: MrYasiuPL, Gurgie)


7. Forum meble.pl - Forum skasowało nam temat i zniszczyło wszystkie ślady po naszej działalności adres: forum.meble.pl (uczetniczyli: MrYasiuPL, Gurgie)


8. Forum historia.org.pl - odpowiedź była następująca:

1) Listy nie ma i nie będzie, tajne służby forum nie udzielają takich informacji.
2) Zawsze bardzo dobrze, każdemu fundujemy długie wakacje poza forum.
3) Ależ oczywiście, aktualnie pracujemy nad pracą naukową dt. banowanych.

A teraz dziękuję za uwagę, temat zamykam.

Ocena neutralna plus, grzeczna administracja i odpowiedź, brak ataków na inkwizytorów, jednak niezbyt dobra postawa wobec zbanowanych. adres: historia.org.pl/forum (uczestniczyli: MrYasiuPL, Gurgie)


9. forum bukmacherskie - Kasacja tematów obu inkwizytorów, zbanowanie inkwizytora MrYasiuPL, Cenzura nazw tematów adres: forum.bukmacherskie.com (uczestniczyli: MrYasiuPL, Gurgie)


10. Forum tibia.pl - usunięcie tematu. Ocena negatywna. adres: tibia.pl (uczestniczyli: greyson, Gurgie)


11. Forum kryzys.org - usunięcie tematu i kasacja kont. ODMOWA pomocy małżeństwu w rozpadzie. Ocena MOCNO negatywna. adres: http://kryzys.org (uczestniczyli: Pan cytryna, Pani Gruszka)


12. Forum owczarek.pl (owczarki niemieckie) - otrzymanie wyczerpującej odpowiedzi, udzielenie zrozumienia oraz moderacja nie sprawiająca wrażenia lekkomyślności w przyznawaniu banów. Temat został zamknięty przez moderację, ale zapewniono nas, że decyzja o każdym banie jest dyskutowana przez całe grono moderatorskie, nikt nie banuje pochopnie. Podobno każda decyzja o zbanowaniu jest przemyślana. Nie mamy dowodów by temu zaprzeczać, więc tak zapewne jest. Raczej nikt tu nie jest krzywdzony. Forum jest miłe i sympatyczne, tak samo jak i jego użytkownicy. Ocena pozytywna. adres: http://www.owczarek.pl/forum/ (uczestniczyli: Mephala, Gurgie)


13.Forum bialyowczarek.fora.pl (owczarki szwajcarskie) - okazało się, że administracja forum nie zbanowała do tej pory nikogo, była w stosunku do inkwizytorów przyjazna. Ocena pozytywna. adres: https://bialyowczarek.fora.pl/ (uczestniczyli: MrYasiuPL, Mephala)


14. Forum gta-five.pl (seria GTA) - Było tu trochę banów, przeważnie ludzie którzy mają tylko jeden czy dwa posty, a już pisze pod ich nickiem: banned. Są to jednak tylko i wyłącznie multikonta. Bany niemultikont, jak udało nam się dowiedzieć były dwa. Jednym był Niko Bellic. Innym była Betoniara. Mimo paru banów, administracja była miła, nie zbanowano żadnego z inkwizytorów, a co do banów tych dwóch użytkowników, były tylko dwa, na innych forach banów jest więcej. Poza tym miła administracja, kilka dni przed inkwizycją pomogli Mephali z komputerem. Ocena pozytywna.
(uczestniczyli: Mephala, Gurgie, MrYasiuPL)


15. Forum o gołąbach. Forum wymaga zatwierdzenia konta przez admina. Yasiu miał z tym problem, więc musieliśmy przenieść inkwizycję o całe 24h. Słownie: dwadzieścia cztery. Gdy w końcu temat został założony, został usunięty bez słowa wyjaśnienia. Więc nie mamy danych. Nie wiemy, czy były bany, czy nie było, za co kiedy po co i dlaczego. Ocena negatywna. Ukrywanie prawdy jest najgorszą zbrodnią*, zbrodnią wiele razy gorszą od wszystkiego. Adres forum: http://golebnik.pl/forum3/ (uczestniczyli: Mephala, MrYasiuPL)

*obowiązuje TYLKO I WYŁĄCZNIE w przypadku banowej inkwizycji. We WSZYSTKICH INNYCH przypadkach ukrywanie prawdy jest czymś całkowicie normalnym.


16. Forum zagrajmyw.pl. Opinia pozytywna z minusem. Udzielono niemal kompletnych informacji na temat sytuacji banowej oraz potraktowano całą akcję dość poważnie. Drobnym minusem jest agresja ze strony niektórych osób. Adres forum: http://zagrajmyw.pl/ (uczestniczyli: Gurgie)


17. Forum arhn.eu. Zbagatelizowanie tematu. Brak jednak ataków na inkwizytorów, oraz kasacji tematu. Ocena Neutralna z minusem. Adres forum: http://arhn.eu/forum/ (uczestniczyli: Gurgie)


18. Forum Deadly Serious. Niepoważne potraktowanie sprawy. Wyśmianie idei inkwizycji oraz kasacja tematu. Brak jednak zbanowania/zwarnowania Inkwizytora. Ocena Negatywna z plusem. Ocena negatywna bez plusa. Bo zwarnowali na 50% jednego z użytkowników za to że wspomniał coś o naszej organizacji, pod pretekstem "reklamy". Ocena NEGATYWNA Z PODWÓJNYM MINUSEM. Kiedy Inkwizytor grzecznie im zwrócił uwagę, Toshiro zbanował nie tylko inkwizytora, ale również dwójkę postronnych użytkowników, którzy opowiedzieli się po jego stronie wcześniej. Adres forum: http://d-serious.pl/forum/ (uczestniczyli: Gurgie, pomagali (niezależnie i z dobrej woli): Stryj)


19. Forum clubpenguin.pl. Forum wydaje się sympatyczne i luźne. Szata graficzna wzbudza pozytywne emocje. Mimo pewnej niekompletności udzielonych informacji, sprawa została potraktowana poważnie. Ban jednego z użytkowników Pasioka można uznać za poniekąd uzasadniony. Społeczność pozytywna wobec multikont. Ocena: pozytywna z dyskutowalnym minusem. Adres forum: http://forum.clubpenguin.pl/ (uczestniczyli: Gurgie)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License